ÖNEMLİ TARİHLER


 • 12 Haz 2019 Kongre Başlangıç Tarihi
 • 12 Haz 2019 Kongre Başlangıç Tarihi

KONGREYE KALAN SÜRE


 • GÜN
 • SAAT
 • DAKİKA
 • SANİYE
 • DAVET


  Sevgili Meslektaşlarımız,

  9. Solunum Zirvesi Toplantısında, sizleri farklı bir coğrafyada buluşturmayı amaçladık. Bu toplantımızı Sayın Dr. A. Ahmet Şirin başkanlığında, 13-15 Haziran 2019 tarihleri arasında Isparta'da gerçekleştireceğiz.

  Solunum hepimizin ortak alanı olduğu için, toplantılarımıza KBB hekimleri yanında, göğüs, kardiyoloji, dahiliye, pediatri, anestezi, enfeksiyon uzmanlarını ve aile hekimlerini de bekliyoruz. Amacımız daha önce gerçekleşen workshopların sonuçlarını içeren SCI kapsamındaki yayınlarımıza, bu yıl da yeni multidisipliner araştırmalar eklemektir. Konuşma konularınızı ve serbest bildiri başlıklarınızı bekliyoruz. Bildiri özetleri ve ya tam metinleri ISBN nolu kongre sonrası kitabında yayınlanacaktır.

  Sorularınız ve katkılarınız için, toplantı başkanımız Sayın Dr. A. Ahmet Şirin veya benimle irtibata geçebilirsiniz.

  Sevgilerimle,

  Prof. Dr. Cemal Cingi
  Sürekli Eğitim ve Bilimsel Araştırmalar Derneği Başkanı

  Sevgili Meslektaşlarımız,

  Sizleri, 13-15 Haziran 2019 tarihleri arasında Sürekli Eğitim ve Bilimsel Araştırmalar Derneği tarafından yapılacak 9. Solunum Zirvesi'ne davet etmekten mutluluk duymaktayız.

  Bu kongremizde amacımız, konularında deneyimli konukları, mesleki anlamda yüksek potansiyelleri ve istekleri olan genç hekimlerle buluşturmaktır. Aynı zamanda bilimsel birikimleri paylaşmak, katılımcıların eğitimine katkı sağlamak ve sosyal açıdan da birleştirici bir ortam gerçekleştirmektir. Toplantı dahilinde yurt dışından ve yurt içinden katılımcılar yer alacaktır. İleri ve yeni gelişmeleri içeren konular panellerde ve bireysel sunumlarda yer alacaktır. Ayrıca KBB alanında yeni teknolojik gelişmelerinde tanıtılacağı ve buna kurslarında eşlik edeceği verimli bir toplantı olacaktır.

  Bu toplantıda, arzu eden meslektaşlarımızı serbest bildiri sunmaya davet ediyoruz. Göndereceğiniz özet veya tam metinler, kongre kitabında yayınlanacaktır.

  Saygı ve sevgilerimizle.

  Dr. A. Ahmet Şirin
  9. Solunum Zirvesi Kongre Başkanı