ÖNEMLİ TARİHLER


 • 3 Ekim 2019 Kongre Başlangıç Tarihi
 • 3 Ekim 2019 Kongre Başlangıç Tarihi

KONGREYE KALAN SÜRE


 • GÜN
 • SAAT
 • DAKİKA
 • SANİYE
 • DAVET


  Sevgili Meslektaşlarım,

  Sizleri 3-5 Ekim 2019 tarihleri arasında, Sürekli Eğitim ve Bilimsel Araştırmalar Derneği tarafından Amasya’da düzenlenecek olan 10. SOLUNUM ZİRVESİ KONGRE’sine davet etmekten onur ve mutluluk duymaktayız.

  Bu yıl toplantımızın; kıymetli hocam Sayın Prof. Dr. Üzeyir GÖK’ün onursal başkanlığında planlanması, mutluluğumu ve heyecanımı bir kat daha artırmaktadır.

  Geçen yıl genç meslektaşlarımızın kongreye büyük ilgi göstermesi, pozitif geri bildirimler, bizim mutluluğumuzu ve motivasyonumuzu artırdı.

  Bu kongremizde de amacımız, her zamanki gibi, konularında deneyimli konukları ve mesleki anlamda yüksek potansiyelleri olan genç akademisyenleri bir araya getirmek, bilimsel birikimleri paylaşmak, katılımcıların kişisel mesleki gelişimlerine katkı sağlayacak yüksek rakım workshopları, multi-disipliner çok merkezli ortak yayınlar planlamaktır.

  Bu toplantıda, konuya ilgi duyan tüm meslektaşlarımızı şirin Anadolu şehri Amasya’mızın son baharında ülkemize ve bilim dünyasına önemli katkılar sağlayacak serbest bildiriler sunmaya, konferanslar ve panellerde görev almaya davet ediyoruz.

  Saygı ve Sevgilerimle,
  Dr. Nihat Susaman
  Kongre Başkanı

  Sevgili Meslektaşlarımız,

  10. Solunum Zirvesi toplantısında, sizleri farklı bir ortamda buluşturmayu amaçladık.Bu toplantımızı 3-5 Ekim 2019 tarihleri arasında Amasya’da gerçekleştireceğiz.

  Öncelikle bu toplantıda görev almayı kabul eden ekibimizi tanıtmak, başkanlarımıza ve yerel organizasyon komitesine teşekkür etmek istiyorum.

  Kongre Başkanı
  Dr. Nihat Susaman

  Onursal Başkan
  Dr. Üzeyir Gök

  Yerel Organizasyon Komitesi
  Dr. Mustafa Erdoğan
  Dr. Hasan Kazaz
  Dr. Tuğçe Şimşek
  Dr. Sinan Seyhan

  Solunum hepimizin ortak alanı olduğu için, toplantılarımıza KBB hekimleri yanında, göğüs, kardiyoloji, dahiliye, pediatri, enfeksiyon uzmanı ve aile hekimlerini de bekliyoruz. Amacımız daha önce gerçekleşen workshopların sonuçlarını içeren SCI kapsamındaki yayınlarımıza, bu yıl da yeni multidisipliner araştırmalar eklemektir.

  Konuşma konularınızı ve serbest bildiri başlıklarınızı bekliyoruz. Bildiri özetleri veya tam metinleri ISBN nolu kongre sonrası kitabında yayınlanacaktır.

  Sorularınız ve katkılarınız için, toplantı başkanımız Sayın Dr. Nihat Susaman veya benimle irtibata geçebilirsiniz.

  Sevgilerimle,
  Prof. Dr. Cemal Cingi
  Sürekli Eğitim ve Bilimsel Araştırmalar Derneği Başkanı