ÖNEMLİ TARİHLER


 • 3 Ekim 2019 Kongre Başlangıç Tarihi
 • 3 Ekim 2019 Kongre Başlangıç Tarihi

KONGREYE KALAN SÜRE


 • 0GÜN
 • 0SAAT
 • 0DAKİKA
 • 0SANİYE
 • BİLDİRİ
  10.Solunum Zirvesi Serbest Bildiri Yönergesi
  Özet gönderimi için aşağıda yer alan bilgileri girip, bildiri özetinizi word dosyası olarak mail yolu ile göndermenizi rica ederiz. Bildiri özetiniz aşağıdaki örnek dosyada olduğu gibi bildirinizin başlığı, yazar isimleri ve kurumları, bildiri özet metni ve anahtar kelimeleri içerek şekilde hazırlanmış olmalıdır. Sunucu yazar ise altı çizili olarak belirtilmelidir.

  Ana Konu Başlıkları
  1. Baş Boyun Hastalıkları ve Cerrahisi
  2. Fasiyal Plastik Cerrahi
  3. Genel KBB Hastalıkları
  4. Odyoloji
  5. Otoloji-Nörootoloji
  6. Pediatrik KBB
  7. Rinoloji
  8. KBB Hastalıkları ile İlgili Diğer Multi-Disipliner Dahili, Cerrahi ve Temel Tıp Alanları

  Dil
  Bildiri özeti ve kongre esnasındaki sunum dili Türkçe’dir.

  Özet Kelime Sayısı
  Kelime sayısı (isimler ve kaynaklar hariç) 300-800 arası olarak belirlenmiştir.

  Tam Metin Yayınlanması
  Sunumunuzun tam metninin kongre kitabında yayınlanmasını arzu ederseniz, ingilizce tam metin gönderebilirsiniz. Makale biçimlenmesinde ENT Updates dergimizin kuralları geçerli olacaktır. Yazım detaylarına www.entupdates.org adresinden ulaşabilirsiniz. Yayınlanmasını istediğiniz tam metni solunumzirvesi@valor.com.tr adresine aracılığı ile ulaştırmanız gerekmektedir.

  Anahtar Kelime
  Özetinizin indekslenebilmesi için lütfen minimum 3 - maksimum 5 anahtar kelime ekleyiniz.

  Referans Sayısı
  Referans sayısının en az 3 olması öngörülmüştür. Referans biçimlenmesinde ENT Updates dergimizin kuralları geçerli olacaktır. Kaynak yazılımı detaylarına www.entupdates.org adresinden ulaşabilirsiniz.

  Görsel
  Özetinizin daha iyi anlaşılmasını sağlamak için en fazla 2 görsel (fotoğraf, çizim, grafik) ekleyebilirsiniz.

  Sunum Şekli
  Sunumunuzu 10 dakikalık sözlü sunum olarak yapabilirsiniz.

  Bildiri Son Gönderim Tarihi
  23 Ağustos 2019

  Özet Gönderimi
  Özet gönderimi için aşağıda yer alan bilgileri girip, bildiri özetinizi word dosyası olarak sebadmustafa@gmail.com adresine mail atmanızı rica ederiz. Bildiri özeti dosyanızda bildirinizin adı, yazarlar ve yazar kurumları, bildiri özet metni ve anahtar kelimeler mutlaka yer almalı ve sunucu yazar, altı çizili olarak ayrıca belirtilmiş olmalıdır.
  Çalışmanıza ait tam metnin kongre kitabında yayınlanmasını istiyorsanız ilgili özete ait tam metnin ENT Updates dergimizin kurallarına göre İngilizce olarak hazırlanması gerekmektedir. Yazım kurallarına ilişkin detaylı bilgiye www.entupdates.org adresinden ulaşabilirsiniz. Bu kurallar çerçevesinde hazırlanmış tam metin dosyasını sebadmustafa@gmail.com adresi aracılığı ile ulaştırmanız gerekmektedir. Söz konusu mail gönderimini yaparken konu bölümüne ‘’10. Solunum Zirvesi - Bildiri Tam Metin Dosyası’’ yazmanızı ve mailde bildirinizin başlığını mutlaka belirtmenizi rica ederiz.